Zmiękczacz wody EcoWater Comfort 500

Zmiękczacz wody EcoWater Comfort 500 pozwala na skuteczne pozbycie się problemu kamienia. Za jego sprawą zniknie problem z nieestetycznie wyglądająca armaturą czy godzinami spędzonymi na doprowadzeniu tych powierzchni do początkowej świetności. Miękka woda uzyskana za sprawą tego zmiękczacza charakteryzuje się także doskonałym smakiem. Dzięki wysokiej jakości wykonania urządzenie to stanie się niezawodnym elementem wyposażenia domu na długie lata. Niskie koszty eksploatacji pozwolą na cieszenie się miękką wodą w doskonałej cenie.

Zmiękczacz Wody Ecowater Comfort 500

Zmiękczacz wody EcoWater Comfort

Nowoczesne urządzenie wyposażone w system uzdatniania wody to właśnie zmiękczacz do wody EcoWater Comfort 500. System uzdatniania wody oparty jest na światowej technologii, posiadającej opatentowane rozwiązania dotyczące regeneracji złoża, a także wyjątkowej pracy urządzenia, które są niedostępne u innych producentów. Powoduje to, że koszta eksploatacyjne stają się jeszcze niższe, a regeneracja staje się oszczędniejsza. Ekonomiczne kwestie dodatkowo wspierają także bardzo małe straty w ciśnieniu.

Zmiękczacz wody EcoWater Comfort 500 - Specyfikacja

Urządzenie to jest bardzo łatwe w obsłudze dzięki elektronicznemu panelowi sterującemu, a także opatentowanej głowicy. Zmiękczacz ten posiada także system ochrony zaprogramowanych danych, a także polietylenowy zbiornik solanki. EcoWater Comfort 500 ma optymalne rozmiary wynoszące: 325 mm szerokości, 1114 mm wysokości i 510 mm głębokości. Robocze ciśnienie urządzenia wynosi od 1,4 do 8,6 barów. Jego maksymalne natężenie przepływu wynosi 36 litrów w ciągu minuty. Pojemność zbiornika na sól wynosi 90 kg, a zużycie na jedną regenerację zawiera się w przedziale 1,2 - 3,8 kg.

Ecowater Comfort 500 - Cena

Cena urządzenia jest niezwykle atrakcyjna, biorąc pod uwagę szereg zalet, jakie obejmuje oferta. Do produktu dołączone są: 5-letnia gwarancja na wady fabryczne, a także obejmująca 5 lat gwarancja na całe urządzenie i jakość wody. Można liczyć także na bezpłatną, a przede wszystkim bezpieczną dostawę kurierską. Specjaliści służą także telefoniczną pomocą w trakcie instalacji. Urządzenie to opiera się na opatentowanych technologiach. Nabywając Ecowater Comfort 500, uzyskuje się także imienną gwarancję satysfakcji.

Zmiękczacz wody Comfort 500 - Opinie

Zmiękczacze cieszą się coraz większym zainteresowaniem na rynku. Jest to spowodowane przez szereg pozytywnych aspektów i ułatwień, które mogą wnieść do codziennego życia. Klienci szczególną uwagę zwracają właśnie na model Ecowater Comfort 500. To niezwykle nowoczesne urządzenie zyskało sobie szereg bardzo zadowolonych użytkowników. Opinie są zdecydowanie pozytywne. Wiele osób w dzisiejszych czasach stawia na wyposażenie domu w elementy ułatwiające codzienne funkcjonowanie.

Zmiękczacz wody EcoWater Comfort - Opinie klientów:

avatar

Znakomite!! Szczególnie spodobała mi się opcja włączenia trybu przerwy wakacyjnej. Wyjechaliśmy z rodzinką do słonecznej hiszpani i było super! A po powrocie czekała na nas mięciutka woda, człowiek aż tęskni za swoim domem jak wszystko jest tam dopasowane pod ciebie.

Ewelina

avatar

Profesjonalny sprzęt w dobrej cenie. Panel sterujący bardzo łatwy w obsłudze nawet dla mojej starszej mamy która z nami mieszka. kupiłem i nie żałuje a problem ze stale psującą się pralką znikł. mamusia chwali sobie także smak wody, różnica jest zauważalna.

Antoni

avatar

Szukałem dobrego sprzętu w dobrej cenie i się nie rozczarowałem. Ecowater komfort 500 to fajne rozwiązanie do domu. Doskonale uzdatnia wodę a co najważniejsze mam dostep do monitorowania przepływu wody. Polecam bardzo serdecznie zakupy w tym sklepie. Wszystko ok.

Kazimierz

avatar

Miałam dość ciągłego szorownia wszystkiego żeby moja łazienka ciągle wygląda nieskazitelnie. Zdecydowaliśmy się z mężem na zakup EcoWater Comfort i życie stało się łatwiejsze. Problem zniknął jak ręką odjął. zauważyliśmy też inne profity z tego tytułu.

Marcelina