Zmiękczacz wody Blue Soft – RX35/C100

Zmiękczanie wody może być proste i ekonomiczne! Wystarczy zastosować zmiękczacz wody, taki jak Blue Soft, który przeprowadza ten proces automatycznie. Polega on na zamianie jonów wapniowych i magnezowych na jony sodu. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko chronić zdrowie swoje i rodziny, ale znacząco wpływa na stan domowego budżetu. Dzięki niemu redukujemy koszty ogrzewania nawet o 20%, a także zmniejszamy zużycie wszelkich środków czyszczących aż o 60%.

Zmiękczacz wody Blue Soft - RX35/C100

Zmiękczacz wody Blue Soft - RX35/C100

To kompaktowe urządzenie pozwoli zapomnieć Ci o brzydkich grzałkach zarośniętych kamieniem czy zatkanych sitkach w bateriach. Dla maksymalnej wydajności i wygody użytkowania posiada zwór by-pass z mieszaczem wody w komplecie, który umożliwia regulację twardości wody. Producent dba o trwałość urządzenia i nasze bezpieczeństwo, oferując takie opcje, jak zabezpieczenie przed zapowietrzeniem, zalaniem czy zanieczyszczeniem instalacji wodą nieuzdatnioną. Ponadto zmiękczacz regeneruje się bardzo szybko, bo już w 75 minut.

Zmiękczacz wody RX35/C100 - Specyfikacja

Rodzaj złoża to wysokowydajna żywica jonowymienna Purolite C100E, co zapewnia skuteczność pracy urządzenia. Warto wiedzieć, że trwałość takiej żywicy to średnio 20 lat, więc można mieć pewność, że ten zmiękczacz to dobra, długoterminowa inwestycja. Urządzenie zostało wyposażone w sterowanie za pomocą głowicy elektronicznej typu RX, znanej z niezawodności oraz prostej obsługi. W przypadku nawet 24-godzinnego braku prądu, mamy gwarancję podtrzymania pamięci.

RX35/C100 - Cena

Biorąc pod uwagę wydajność tego zmiękczacza wody oraz to, że będzie nam służył niezawodnie przez 20 lat, cena zdecydowanie nie jest wygórowana. Jest to produkt wyjątkowo dobry pod względem jakości, a przy tym generujący znikome koszty eksploatacyjne. Serwis zmiękczacza Blue Soft wymaga wyłącznie uzupełnienie zapasu soli pastylkowanej raz na jakiś czas, co bez problemu można zrobić na własną rękę. Stosunek jakości urządzenia do ceny to czysty zysk.

Opinie klientów:

avatar

Generalnie mój kumpel wypróbował już kilka zmiękczaczy i wszystkie nawaliły po krótkim czasie. W końcu sam potrzebowałem, zrobiłem dobry research i kupiłem Blue Soft. Nie można narzekać.

Antek

avatar

Po przeprowadzce do nowego domu okazało się, że woda jest strasznie twarda. Kupiliśmy ten zmiękczacz. Nie jestem majsterkowiczem, a łatwo go sam podłączyłem. Widać ogromną różnicę w wodzie. Bardzo duży komfort i prysznic jest super czysty.

Rafał

avatar

Kupiłam ten zmiękczacz już dawno temu, tak sie przyzwyczailam do czystej wody, ze zapomniałam, że go mam. Zdziwiłam się dopiero jak przyszedl rachunek za ogrzewanie, dużo nizszy niz zazwyczaj. Żyć nie umierać!

Ada

avatar

Zmiękczacz ma według mnie same plusy. Daje cały czas tak samo miękką wodę, nigdy nie kąpałam się w tak miękkiej, cudowne doświadczenie. No i wysyłają za darmo, wszysttko bezpiecznie zapakowane. Można łatwo regulować twardość wody. Świetna cena no i jakość. To była najlepsza decyzja

Agata